KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16495097
nr 1649 5097
Sent 1800-tal, Oidentifierad konstnär. Signerad Zeller, Alplandskap, oramad. Olja på duk, 52x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 20:48:42
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)